ADEM-BİLHAN UYSAL İLKÖĞRETİM OKULUNDA KARNE HEYECANI
09.06.2012-09:16:31
2011-2012 Eğitim Öğretim yılının 08 Haziran 2012 Cuma günü sona ermesi sebebiyle Adem Bilhan Uysal İlköğretim Okulu’nda, İlçe Kaymakamı Sayın Raşit ZENGİN, İlçe Garnizon Komutanı Sayın Mehmet KUŞÇA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ümit KARABULUT ve Türkiye İş Bankası Müdürü Mehmet Onur EKİNCİ’nin katılımıyla saat 11:00’de karne dağıtım töreni yapıldı.2011-2012 Eğitim Öğretim yılının 08 Haziran 2012 Cuma günü sona ermesi sebebiyle Adem Bilhan Uysal İlköğretim Okulu’nda, İlçe Kaymakamı Sayın Raşit ZENGİN, İlçe Garnizon Komutanı Sayın Mehmet KUŞÇA,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ümit KARABULUT ve Türkiye İş Bankası Müdürü Mehmet Onur EKİNCİ’nin katılımıyla saat 11:00’de karne dağıtım töreni yapıldı.

 

 Türkiye İş Bankası Gölbaşı Şubesi Müdürü Mehmet Onur EKİNCİ, İş Bankasının karne hediyesi olarak her çocuğa bir kitap kampanyası ile karne heyecanına ortak oldu.

 

Karne dağıtımı Adem Bilhan Uysal İlköğretim Okulu’nun 1-B ve 2-A sınıflarında karne dağıtımı, öğrencilerle ve ailelerle birlikte fotoğraf çekilerek devam etti.

 

Sınıflardaki karne dağıtımından sonra okul bahçesinde tören düzenlenmiş olup, açılış konuşmalarının ardından Sayın Kaymakamız da konuşma yaptıktan sonra ilk beşe giren öğrencilerimize çeşitli ödüller takdim edildi.

 

 Daha sonra Sayın Kaymakamımız tüm okul çalışanlarıyla bir araya gelerek sohbetler etmiş ve Adem-Bilhan Uysal İlköğretim Okulundan büyük başarılar beklediğini ifade etmiştir.

()