ANKARA GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İÇİN OKUL GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İÇİN OKUL GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

        2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güvenlik Tedbirlerinin, Okul Güvenliğinin görüşülmesi amacıyla Kaymakamımız Sayın Tülay BAYDAR BİLGİHAN başkanlığında yapılan toplantıya Belediye Başkanı Sayın Fatih DURUAY, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Murat KUYUCU, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Murat BUĞATEKİN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adnan GÜRBÜZ, daire müdürleri, oku/kurum müdürleri, Okul Aile Birliği Başkanları ve mahalle muhtarları katıldılar.

Toplantıda ilçedeki eğitim ve eğitim yatırımlarının yanı sıra;

-Okullarımızda güvenliğin azami ölçüye çıkarılması,

-Okul Güvenlik kameralarının tamamlanması ve kent güvenlik sistemine

  entegrasyonu,

-Uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele,

-Çocuklarımızın güvenli bir şekilde servisle taşınması konuları görüşüldü.

 Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adnan GÜRBÜZ’ün sunusuyla başlamıştır.

 Sunu’nun ardından Kaymakamımız Sayın Tülay BAYDAR BİLGİHAN, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Dönemi’nde huzurlu, düzenli, disiplinli, sağlıklı, her türlü riskten, tehlikeden uzak bir eğitim-öğretim ortamı oluşturmak üzere görevli olan Emniyet, Jandarma, Millî Eğitim, Belediye  dâhil olmak üzere bütün tarafları bir araya getirerek ortak bir değerlendirme yapmak, muhtemel olumsuzlukları ortadan kaldıracak tedbirleri okullar daha açılmadan planlamak, koordine etmek ve okullar açıldıktan sonra da etkili bir şekilde uygulamak  amacıyla yapılan toplantıda verimli bir eğitim öğretim yapılması temennisinde bulunmuştur. 

 

04-10-201704-10-2017

Bahçelievler Mahallesi 285/1. Sokak No1 Gölbaşı/ANKARA - 0 312 484 11 14 / 484 28 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.