ANKARA GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA TEMALI ETKİNLİKLERDE GÖLBAŞI TEK ORTAOKULU 3. OLDU

ANKARA TEMALI ETKİNLİKLERDE GÖLBAŞI TEK ORTAOKULU 3. OLDU

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Ankara’nın Tarihi ve Kültürel Mekanları” konulu ilkokul öğrencileri arasında “İlk Belgeselim”, ortaokul öğrencileri arasında “Ankara’nın Cami ve Türbeleri” konulu “Kısa Belgesel Çekme”, ortaöğretim öğrencileri arasında ise “Gençlerin Gözüyle Ankara” konulu “Fotoğraf Çekme” etkinliğinin ödül töreni 19 Nisan 2018 tarihinde Özel Jale Tezer Eğitim Kurumları Konferans Salonunda düzenlendi.

Protokol konuşmalarının ardından kısa belgesel filmi ve seğmen gösterisi sunuldu. Program kapsamında ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen “Ankara’nın Cami ve Türbeleri” konulu “Kısa Belgesel Çekme” yarışmasında TEK Ortaokulu öğrencisi Tolga ÜLKER İl 3.sü olarak ilçemizi temsil etti. Ödül töreninin ardından toplu fotoğraf çekimi ile tören sona erdi.

Biz de Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak dereceye giren öğrencimizi, öğretmenimizi ve idarecimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

02-05-201802-05-2018

Bahçelievler Mahallesi 285/1. Sokak No1 Gölbaşı/ANKARA - 0 312 484 11 14 / 484 28 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.