ANKARA GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ADNAN GÜRBÜZ’E YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ADNAN GÜRBÜZ’E YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ

            11 Kasım 2016 tarihinde Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Adnan GÜRBÜZ, 11 Nisan 2018 tarihi itibari ile ilçemizdeki görevinden ayrılmış olup Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanmıştır.

            İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde çalışan personel ile bir araya gelerek veda konuşması gerçekleştiren Sayın Adnan GÜRBÜZ; “Yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte uyum içerisinde başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Birbirimize destek olmaya çalıştık. Çalışmalarımıza yapmış olduğunuz katkılardan dolayı hepinize teşekkür ederim. Sözlerime son verirken sizleri daima iyilikle anacağım, hepiniz hakkınızı helal ediniz.” dedi.

            Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak göreve başlayacak olan Sayın Müdürümüze, ilçemizde yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

                                                                                                                                      Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

 

11-04-2018

Bahçelievler Mahallesi 285/1. Sokak No1 Gölbaşı/ANKARA - 0 312 484 11 14 / 484 28 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.