ANKARA GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAYRETTİN BALCI’NIN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAYRETTİN BALCI’NIN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Kıymetli idareci ve öğretmen arkadaşlarım, yarınlarımızın en büyük güvencesi olan değerli evlatlarımız, bizlere her zaman desteklerini esirgemeyen birlikte çalıştığımız kıymetli velilerimiz ve tüm eğitim çalışanı arkadaşlarım,

 

17 Eylül 2018 Pazartesi günü itibariyle resmi/özel 123 okulumuzda, 3100 idareci ve öğretmen arkadaşımla 34.000 öğrencimize yeniden hizmet etmeye başlayacak olmanın heyecanıyla doluyuz. Çocuklarımız ve gençlerimiz geleceğimizin en büyük teminatı olduğu inancı ve bilinciyle onların bilginin, ilmin ve fennin takipçisi, araştırmacısı, okuyan, düşünen ve sorgulayan milli ve manevi değerlerine bağlı evrensel değerleri özümsemiş bir neslin ihyası için heyecanla ve yorulmadan çalışacak, ilgilenecek öğretmen kadrosuna sahip olduğumuza yürekten inanıyorum. Resmi ve özel tüm okullarımızdaki bu güzide ekibin sürekli yanlarında olacak, onlarla birlikte koşacak nitelikli bir veli profiline sahip olduğumuzun bilinci içindeyiz. Bu güzel işbirliğine sevgili öğrencilerimizin samimi gayretleri de eklenince başarının doğal sonuç olacağına eminiz. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm şehit öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor; 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının başta okula yeni başlayan evlatlarımız olmak üzere, sevgili öğrencilerimize, idareci ve öğretmen arkadaşlarımıza, eğitim çalışanlarımıza ve değerli velilerimize hayırlı ve başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyor, selam, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.

 

 

                                                                                                                      Hayrettin BALCI

                                                                                                                    Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü                                                                                                                                                                                                                                             

Bahçelievler Mahallesi 285/1. Sokak No1 Gölbaşı/ANKARA - 0 312 484 11 14 / 484 28 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.