ANKARA GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HAYRETTİN BALCI’NIN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HAYRETTİN BALCI’NIN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunda; meşalesi 19 Mayıs 1919’da yakılan Milli Mücadele süreci içerisinde Türk Milleti, Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde başlatılan var olma mücadelesini emsalsiz bir zaferle, uğrunda binlerce şehit vererek sonuçlandırmış, tüm milletimizin fedakârlığıyla bağımsızlık mücadelesi kazanılmıştır.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün geleceğimizin teminatı olarak gördüğü ve Cumhuriyetimizi yükseltip yüceltme görevini verdiği gençlerimiz şanlı tarihimizden aldığı mirası geleceğe en güzel şekilde taşıyacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle,  başta  Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK´ü, silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Yarınlarımızın güvencesi sevgili gençlerimiz başta olmak üzere milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 

 

 

                                                                                                                  Hayrettin BALCI

                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü

Bahçelievler Mahallesi 285/1. Sokak No1 Gölbaşı/ANKARA - 0 312 484 11 14 / 484 28 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.