ANKARA GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HAYRETTİN BALCI´NIN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HAYRETTİN BALCI´NIN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Şanlı tarihi zaferlerle dolu olan bu necip millet, Atatürk’ün liderliğinde tek bir yürek halinde birleşerek, büyük sıkıntılar ve yokluklar içerisinde kazanılan Kurtuluş  Mücadelesini 30 Ağustos Zaferi ile taçlandırmıştır. 

Türk Milletinin bağımsızlık inancının ölümsüz bir anıtı olan bu zafer, kudret ve kahramanlığının bir göstergesi olmakla kalmamış birlik ve beraberliğimizin ne kadar büyük ve sarsılmaz olduğunu da ortaya koymuştur. 

96 yıl önce olduğu gibi bugün de ülkemizi, devletimizi, birlik ve beraberliğimizi yok etmeye çalışan dâhili ve harici düşmanlara karşı, “Tek Devlet, Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan” inancıyla bu duruşumuzu devam ettirdiğimiz sürece ülkemiz üzerine oynanan oyunlar boşa çıkacaktır. Aziz Milletimiz, 15 Temmuzdaki alçakça darbe girişiminde yeni bir zafer yazarak yüreğini, bedenini hainlerin kullandığı ve milletin parasıyla alınan uçak, tank ve bombalara siper etmiş ve bu kahramanlığı ile tüm mazlum milletlere örnek ve umut olmuştur.

 Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı´nı kutluyorum.

 

                                                                                 Hayrettin BALCI

                                                                             İlçe Milli Eğitim Müdürü

Bahçelievler Mahallesi 285/1. Sokak No1 Gölbaşı/ANKARA - 0 312 484 11 14 / 484 28 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.