ANKARA GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HAYRETTİN BALCI’NIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HAYRETTİN BALCI’NIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

          Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği; vefa hislerinin doruk noktaya ulaştığı; insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. 

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği; bir toplumda birlik olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.  

Yeni yetişen neslin hafızasında bir iz, damaklarında şeker tadında bir bayram lezzeti bırakarak gelecek günlerimizde güzellikle, tebessümle yâd edeceğimiz bayram hatıralarımız olması temennileriyle; hep bir arada, sevgi dolu huzurlu nice bayramlar geçirmek ve insanlık dramının yaşandığı kardeş ülkelerdeki gözyaşlarının dinmesi dualarımla; şehit aileleri, gazilerimiz, eğitim camiamız başta olmak üzere bütün İslam Âleminin Ramazan Bayramını en samimi muhabbetlerimle tebrik eder, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

 

 

                                                                                                                          Hayrettin BALCI

                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

Bahçelievler Mahallesi 285/1. Sokak No1 Gölbaşı/ANKARA - 0 312 484 11 14 / 484 28 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.