ANKARA GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BAĞIMLILIKLA MÜCADELE EĞİTİMİ REHBER ÖĞRETMENLER TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK

İLÇEMİZDE HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BAĞIMLILIKLA MÜCADELE EĞİTİMİ  REHBER ÖĞRETMENLER TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından 02.11.2017 tarihinde Gölbaşı Özel Eğitim Uygulama Okulu Konferans Salonu’nda ilçemiz okullarında görev yapan rehber öğretmenlere yönelik  “Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi” konulu bir toplantı düzenlendi.

Toplantıda Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Osman ŞELİMAN, bağımlılıkla mücadele konusunda okullarımızda yapılacak olan eğitim çalışmalarının önemine değindi.

İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Neval ÖZKANEM bağımlılıkla mücadele konusunda yapılacak seminerlerin Halk Eğitim Merkezi ile iş birliği içerisinde “e-yaygın” modülü üzerinden sisteme kaydedileceğini belirterek rehber öğretmenlerimizi konu hakkında bilgilendirdi.

RAM Müdürü Pehlül KANTARCI da konuşmasında öğrenci, okul personeli ve velilere yönelik tüm eğitimlere ait istatistiklerle ilgili İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bilgi verileceğini kaydetti.

Çocuk Dostu Şehir Ankara Uygulamaları projesinde de çocuklar için yapılan bu tür eğitim faaliyetlerinin desteklendiği belirtildi. Başarılı bir çalışma dönemi geçirilmesi dilekleriyle toplantı sona erdi.

 

08-11-201708-11-201708-11-201708-11-2017

Bahçelievler Mahallesi 285/1. Sokak No1 Gölbaşı/ANKARA - 0 312 484 11 14 / 484 28 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.