ANKARA GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRÜMÜZDEN İLÇEMİZE ZİYARET

İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRÜMÜZDEN İLÇEMİZE ZİYARET

            İnsan Kaynakları Genel Müdürümüz Sayın Hamza AYDOĞDU, İlçemiz okul/kurum yöneticileri ile Dr. Şerafettin Tombuloğlu Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda bir araya geldi.

            Toplantıya İnsan Kaynakları Genel Müdürümüz Sayın Hamza AYDOĞDU, İnsan Kaynakları Özel Büro Daire Başkanı Sayın Feyzullah ÇİFTÇİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hayrettin BALCI, Şube Müdürlerimiz ile okul/kurum müdür ve müdür yardımcılarımız katıldı.

            Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hayrettin BALCI, ilçemizin eğitim durumu hakkında bilgi verdikten sonra katılımcılara teşekkür etti.

“Dünyanın en meşakkatli işi insanla uğraşmaktır.” 

Toplantıda kısa bir konuşma yapan İnsan Kaynakları Genel Müdürümüz Sayın Hamza AYDOĞDU, “Dünyanın en zor işi insanla uğraşmaktır. Bu nedenle de Bakanlık olarak işimiz çok zor. Dünya hızlı bir değişim içerisinde. Bu dönemde kendini geliştiren toplumlar hayatta kalacaktır.”dedi. Eğitim öğretim konularında genel bir değerlendirme yapan Sayın Hamza AYDOĞDU, toplantıya katılanlara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

12-06-201812-06-201812-06-201812-06-2018

Bahçelievler Mahallesi 285/1. Sokak No1 Gölbaşı/ANKARA - 0 312 484 11 14 / 484 28 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.