ANKARA
GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SERAP YILMAZ "DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ PROJESİ" KAPSAMINDA TİŞÖRT TASARIMI YARIŞMASINDA DERECE ELDEN ÖĞRENCİLERİMİZİ MAKAMINDA AĞIRLADI
![MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SERAP YILMAZ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11095408_whatsappimage20240611at09.44.543.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serap YILMAZ "Dilimizin Zenginlikleri Projesi" kapsamında ortaokul ve lise kategorisinde düzenlenen Tişört Tasarımı Yarışmasında ilçe birincileri olan TEK Ortaokulu öğrencisi Ayşe Duru İNCİKABI, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Hümeyra ÖZBEK'i makamında tebrik ederek başarılarının devamını diledi.